simurg
simurg
simurg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
simurg

Eğitim Sanat ve Antakya'nın Tanıtımı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu

3 posters
YazarMesaj
Furkan
Vefalı Üye
Vefalı Üye
Furkan

Beğeni Puanı : 603

Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu Empty
MesajKonu: Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu   Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu EmptyPerş. Mart 24, 2011 2:18 pm

Fransız Savaş Uçakları Libya'nın İç Bölgelerindeki Bir Hava Üssünü Vurduğunu Duyurdu.

Fransız savaş uçakları Libya'nın iç bölgelerindeki bir hava üssünü vurduğunu duyurdu.

Fransız askeri basın sözcüsü Thierry Burkhard, "Uçaklarımız, Libya'nın denizkıyısına yaklaşık 250 km. uzaklıkta bir hava üssünü vurdu." şeklinde açıklama yaptı. Hedef alınan bölgenin ismini vermekten kaçınan Burkhard, askeri yetkililerin ateş edilen hedefe ne kadar zarar verildiğini saptamaya çalıştıklarını kaydetti.

Fransız savaş uçaklarının Libya hava sahasında son 24 saat içinde 30 uçuş gerçekleştirdikleri bildiriliyor. - PARİS
musa1246
Vefalı Üye
Vefalı Üye
musa1246

Beğeni Puanı : 339

MesajKonu: Geri: Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu   Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu EmptyPtsi Mart 28, 2011 2:20 pm

çok beğendim
aLiCaN
Vefalı Üye
Vefalı Üye
aLiCaN

Beğeni Puanı : 513

MesajKonu: Geri: Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu   Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu EmptyÇarş. Mart 30, 2011 6:55 pm

Musa sen her aylşaımın altına yorum yapıyorsun ama okumadan ben okuyupta yorum yapıyorum :]] :]] :]] :{ :{

Fransa, Libya'nın İç Kesimlerinde Bir Hava Üssünü Vurdu
1 sayfadaki 1 sayfası